logo magazínu egovernment

e-government 20:10,
aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně

Výroční konference e-governmentu se v letos bude konat na zámku Mikulov ve dnech

6.- 7. 9. 2016Motto letošního ročníku bude: VIZE 20:20, tedy výhled na to co se uděje do roku 2020

Nyní jsou k dispozici základní informace o konferenci.
PROGRAM konference je v současné době připravován. Bude zde publikován v nejbližší době.

CO JE e-government 20:10?

Jedná se o konferenci, která jednou ročně, vždy počátkem září, hodnotí stav elektronizace veřejné správy v ČR se zaměřením na konkrétní zásadní téma. Tím letošním je, mimo jiné, problematika financování projektů v aktuálním programovém období.


PROČ e-government 20:10?

Konferenci pořádá magazín Egovernment a konference pojednává o e-governmentu. Proto je toto slovo stěžejní v názvu konference. Číselné označení 20:10 odkazuje na rok 2010, kdy jsme se v Mikulově sešli poprvé. Zároveň je ale rozděleno na 20 a 10. V době prvního ročníku tomu bylo 20 let co se veřejná správa v ČR ubírala směrem k elektronizaci. Zároveň jsme si, možná unáhleně mysleli, že do skutečně uceléného a plně funkčního elektronické stavu nám zbývá již pouhých deset let.


..ŽIJEME SI JAK NA ZÁMKU, AŤ TO TRVÁ VĚČNĚ.

Podtitul konference odkazuje na skutečnost, že postupující elektronizace veřejné správy zlepšuje kvalitu jejich služeb a tedy podmínky jak pro samotné zaměstnance veřejné správy, tak pro jejich klienty. Zároveň ale upozorňuje na skutečnost, že se scházíme v romantickém prostředí zámku Mikulov, v době doznívajícího léta a počínajícího vinobraní. Dny strávené na konferenci se tak stávají skutečně nezapomenutelnými.


hotely

HOTELY V MIKULOVĚ JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ JIŽ ZAPLNĚNY
Rezervovaná kapacita byla již naplněna. Pokud potřebujete ubytování po dobu konference, doporučujeme obrátit se na místní penziony.

ODBORNÝ PARTNER


            

PLATINOVÝ PARTNER
GENERÁLNÍ PARTNER
ZLATÝ PARTNER
  

STŘÍBRNÝ PARTNER


OFICIÁLNÍ VŮZ KONFERENCE
TECHNOLOGICKÝ PARTNER
PARTNER
     
© Egovernment-info.com 2016
Poslední aktualizace 29. 8. 2016