2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009        PRAVIDLA


MISS EGOVERNMENT

soutěž o nejsypatičtější dámu české veřejné správy, kterou pořádá

Známe vítězky pro rok 2016. Podrobnosti naleznete na stránkách Miss Egovernment 2016   
Na stránkách letošního ročníku Miss Egovernment 2016 naleznete fotogalerii z finálového večera a výsledky hlasování poroty i diváků

Níže na této stránce jsou obecné informace k soutěži.


CO JE MISS EGOVERNMENT

jedná se o soutěž, kterou každoročně (od roku 2009) vyhlašuje magazín Egovernment a která je určena VŠEM sympatickým dámám, které pracují ve veřejné správě. Vzhledem k postupující elektronizaci veřejné správy považujeme všechny pracovníky ve veřejné správě za účastníky e-governmentu (elektronické veřejné správy).

Přihlásit do soutěže se tedy mohou (nebo mohou být přihlášeny) skutečně všechy dámy, které v ní pracují. Může se tedy jednat od referentky, vedoucí odborů, tiskové mluvčí, obsluhu Czech POINTu, pracovnice spisové služby, starostky, tajemnice, náměstkyně ..., které jsou zaměstnány na ministerstvu, Magistrátu, MěÚ, OÚ či v rámci organizace zřizované některým z těchto úřadů, případně na kontaktních místech České pošty nebo Hospodářské komory atp.

Soutěž je zároveň určitým poděkováním všem, kteří se věnují výkonu elektronické veřejné správy. Zároveň chceme představit sympatické dámy, neboť převážně ony ve veřejné správě pracují a také trochu navodit příjemnou a zábavnou atmosféru jako poděkování za Vaši práci.


predstaveni Miss Egovernment predstaveni Miss Egovernment predstaveni Miss Egovernment predstaveni Miss Egovernment predstaveni Miss Egovernment predstaveni Miss Egovernment predstaveni Miss Egovernment

SOUTĚŽÍCÍ

Všechny dámy, které se přihlásí (či jsou přihlášeny) do soutěže se stávají soutěžícími v momentě, kdy s touto přihláškou vyjádří svůj souhlas. Následně budou vyzvány, aby nám poslaly své stručné profily a fotografie, které budou vystaveny na těchto webových stránkách (i dáma, která bude přihlášena svými kolegy, musí vyjádřit souhlas se zařazením do soutěže).

Návštěvníci webu budou moci přidělovat hlasy jednotlivým soutěžícím. Deset soutěžících, které získají největší počet hlasů, postupuje do finále, které proběhne tradičně v rámci slavnostního večera na zámku Mikulov (jako součást konference
e-government 20:10, aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně).
V roce 2016 se společenský večer konal 6.9. 2016.

Soutěžit může jakákoliv dáma, která v rámci ČR vykonává agendu věřejné správy.

Podrobnější informace jsou popsány v PRAVIDLECH soutěže.
Pro účast v soutěži je nutné vyplnit PŘIHLÁŠKU (může tak učinit sama soutěžící, nebo kolegové, kteří ji do soutěže chtějí vyslat).


JAK SOUTĚŽ PROBÍHÁ ?

Soutěžící dámy posílají své profily, díky kterým na webu magazínu Egovernment sbírají hlasy. To znamená, že návštěvníci tohoto webu mají možnost přidělovat své hlasy jednotlivým dámám. Deset dam, které vždy do konce července nasbírají největší počet hlasů, automaticky postupuje do finálového večera na zámku Mikulov.

Společenský večer na zámku je součástí výroční konference e-government 20:10, aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně. Soutěž Miss Egovernment je jednou z jeho součástí, jejímž cílem je pobavit přítomné a ocenit ty, kteří realizují veřejnou správu v první "linii".

Dámy se zde tradičně v krátkém rozhovoru s moderátorem, představí. Dále mají možnost předvést svoji volnou disciplinu (tanec, zpěv ..) a rovněž jim bývá zadána nějaká "povinná" disciplina, kterou musí zvládnout všechny.

Na vítězky čekají hodnotné ceny, které jim sice nezmění život, ale rozhodně jsou příjemné (v minulých ročnících se jednalo například o zájezd do italského Milána, wellness pobyt v Mikulově, tablet - iPad atp.)
Krom toho podzimní číslo Magazínu Egovernment vždy přináší rozhovory a fotografie prvních tří dam.


DŮLEŽITÉ TERMÍNY v roce 2016

29.2. 2016 start přihlášek
od tohoto okamžiku bylo možné zasílat přihlášky (přihlašovat jednotlivé dámy) do soutěže

31.7. 2016 ukončení hlasování
k tomuto datu skončilo hlasování ( a byl ukončen příjem přihlášek)

7.8. 2016 zveřejnění finalistek
na základě obdržených hlasů bylo určeno pořadí dam, které postoupily do finále na zámku Mikulov

6.9. 2016 FINÁLE MIKULOV
v rámci společenského večera konference pořádané magazínem Egovernment proběhl na zámku Mikulov finálový soutěžní večer

15.10. 2016 MAGAZÍN EGOVERNMENT
k tomuto datu vychází číslo magazínu Egovernment, které přináší reportáže z konference v Mikulově, soutěžního večera a rozhovory s vítězkami soutěže.

DOPORUČENÍ

1. čím dříve svoji přihlášku pošlete, tím dříve bude Váš profil publikován na webu, tím více času na získání hlasů

2. pokud přihlašujete své kolegyně, doporučujeme toto s nimi projednat, aby se svou účastí souhlasily

3. profilem se rozumí jednoduché - vtipné představení (zájmy, koníčky, vztah k práci, věk ..)

4. součástí profilu je foto (nejlépe 600x400 px nebo větší). Vhodnější je poslat několik fotografií s možností výběru.
volba Miss Egovernment proběhla v rámci společenského večera, který byl součástí konference e-government 20:10, aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně na zámku Mikulov


© Egovernment-info.com 2016
Poslední aktualizace 14. 9. 2016