logo magazínu egovernment

UDÍLENÍ ZLATÝCH eGONŮ ANEB
MISS CZECH POINT 2009

Magazín Egovernment v rámci podpory a propagace projektu Czech POINT vyhlásil v roce 2009 soutěž mezi pracovišti Czech POINTu v rámci ČR. Chtěli jsme tak ohodnotit snahu jednotlivých úřadů a institucí a zavedení a provozování tohoto úřinného nástroje kontaktu veřejnosti s veřejnou správou. Proto jsme připravili soutěž v níže popsaných kategoriích, jejímž vyvrcholením bylo vyhlášení v rámci slavnostního večera .

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Výsledky Miss Czech POINT 2009 byly vyhlášeny a zlatí eGonové uděleni v rámci slavnostního galavečera na konferenci 3IN egovernmentu dne 5.10 od 20:00.

KATEGORIE SOUTĚŽE ZLATÝ eGON:

Přihlášené pracoviště Czech POINT soutěžily celkem v třech kategoriích. Vítěz každé kategorie si, kromě diplomu, odnesl skleněnou sošku Zlatého eGona a špičkový Netbook acer. Druhý v pořadí si odnášel multifunkční kancelářské zařízení a třetí úřad v pořadí dostal jako povzbuzení zásobu papíru do své tiskárny.
Cenu za první místo v kategorii vždy předával ministr vnitra Martin Pecina, za druhé Zdeněk Dutý ze společnosti Telefónica O2, která byla platinovým partnerem večera a třetí místo oceňoval Petr Stiegler z České pošty - generálního partnera celé akce.

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ CZECH POINT

V rámci této kategorie se hodnotil maximální počet výpisů, které doposud pracoviště vydalo. Počty vydaných výpisů celkem za každé přihlášené pracoviště byly porovnávány ke dni 15.9. 2009
pořadí:
1. Magistrát města Liberec FOTO
2. MČ praha 11 FOTO
3. Magistrát města Mostu FOTO


NEJDYNAMIČTĚJŠÍ PRACOVIŠTĚ CZECH POINT

V rámci této kategorie byla ohodneceny ta pracoviště, která zaznamenala v prvním měsíci svého zprovoznění největší nárůst výpisů. Hodnotila se pouze přihlášená pracoviště, která byla zprovozněna v době od 1.1. do 1.9. 2009.
pořadí:
1. Město Hlučín FOTO
2. KÚ Ústecký kraj FOTO / Sydney
3. MČ Praha 11 FOTO

V rámci této kategorie se na druhé pozici umístila dvě pracoviště se shodným počtem výpisů v prvním měsíci své existence. Vedle KÚ Ústeckého kraje to byl rovněž Czech POINT, který byl ze všech přihlášených nejvzdálenější - na konzulátě v australském Sydney.


NEJEFEKTIVNĚJŠÍ PRACOVIŠTĚ CZECH POINT

V rámci této kategorie byla hodnecena ta přihlášená pracoviště, která vydala doposud největší počet výpisů přepočítáno na jeden počítač. V této kategorii došlo tedy k anulování výhody více počítačů na pracovišti, která mohl hrát roli v kategorii Nejproduktivnější Czech POINT. I zde byl rozhodující, pro porovnání počtu vydaných výpisů datum 15.9.
pořadí:
1. MČ Praha 11 FOTO
2. Magistrát města Liberec FOTO
3. Magistrát města Brna FOTO


ZLATÝ eGON ZA BUDOVÁNÍ e-governmentu

Speciální cenu, zvláštního Zlatého eGona, udělil magazín Egovernment bývalému náměstkovi ministra vnitra Zdeňku Zajíčkovi a to jako ocenění jeho přínosu budování e-governmentu, především v rámci projektů datových schránek a základních registrů.
FOTO


MISS CZECH POINT 2009

Jsou to především dámy, které obsluhují jednotlivá pracoviště Czech POINTu. Chtěli jsme jim za jejich práci poděkovat a zároveň je představit. Z téměř padesátky přihášených jste svým hlasováním vybrali čtrnáct nejsympatičtějších. Z těchto čtrnácti se nakonec finálového večera účastnilo jedenáct odvážných, z nichž porota vybrala tři najsympatičtější.

Pořádí první tří naleznete v pravém sloupci, fotografie z celého večera ve fotogalerii. Fotografie všech soutěžících a postupné "zužování" výběru je k vidění na samostatné stránce jejímž prostřednictvím se realizovalo hlasování.

porota večera byla ve složení:

Jindřich Kolář, MV ČR
Roman Onderka, primátor města Brna
Petr Stiegler, Česká pošta s.p.
Zdeněk Dutý, Telefónica O2
a předsedou byl bývalý ministr Karel Březina
FOTOMISS CZECH POINT 2009

Miss Czech Point 2009
KATEŘINA NOVOTNÁ
Magistrát města České Budějovice


1. vicemiss
LENKA HUBERTOVÁ
MÚ Hlučín


2. vicemiss
PETRA FERFECKÁ
Obecní úřada Baška


Miss Czech POINT 2009 si odnesla cenu od platinového partner Telefónica O2 - plazmovou televizi a O2 TV na rok zdarma.

První vicemiss se bude vznášet v oblacích, neboť získala poukaz na let balonem.

Druhá vicemiss bude na koni, získala totiž poukaz k jízdě koňmo dle svého výběru.

FOTOGALERIE
© Egovernment-info.com 2010
Reprodukce celku ani jeho částí není povolena bez výslovného souhlasu