OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

CO BUDE

 • INSPIRACE V OBLACÍCH

  SETKÁNÍ MAGAZÍNU EGOVERNMENT NAD TÉMATEM DŮVĚRYHODNÁ IDENTITA

  28.2. 2017 PRAHA

  Modernizace veřejné správy znamená v současné době především elektronizaci konkrétních agend. Právě elektronizace agend může výrazně zvýšit efektivitu úřadu a zároveň uživatelský komfort pro jeho klienty.
  Většina agend, které spravují a vykonávají jednotlivé instituce veřejné správy je v tomto směru závislá na zajištění DŮVĚRYHODNÉ IDENTITY.

   

  1.2.2017 | Rubrika: CO BUDE

 • eOSOBNOST 2017

  Magazín Egovernment vyhlašuje další ročník soutěže

  eOsobnost Egovernmentu 2017 - Gordic

  sbíráme Vaše tipy na osoby, osobnosti i osůbky, které se výraznou měrou zasloužily o  posun elektronizace veřejné správy v ČR.
  Víte o někom, kdo realizoval úžasný projekt, navrhl skvělou vyhlášku, prosadil dobrý paragraf, nebo výrazně propagoval konkrétní postupy? A přispěl touto svou snahou k elektronizaci konkrétního úřadu, instituce, nebo i několika institucí?

  Navrhněte jej do soutěže již nyní. Protože bez Vašeho návrhu, TO NEJDE. Soutěží jen ty osobnosti, které budou nominovány - navrženy, Vámi našimi čtenáři.

  Vyhlášení výsledků proběhne 22. 3. 2017 v Lichtenštejnském paláci v Praze. Podrobnosti na stránkách soutěže.

  28.11.2016 | Rubrika: CO BUDE


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.