OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

DŮLEŽITÉ TERMÍNY
 
uzávěrka přihlášek
20.10. 2017
 
vyhlášení výsledků
20.11. 2017
 
tisk publikace
15.12. 2017
 

 ​

EGOVERNMENT THE BEST 2017 - ICZ

Magazín Egovernment vyhlašuje  dvanáctý ročník soutěže jejímž cílem je představovat ty nejzajímavější projekty elektronizace veřejné správy v ČR.

Partnerem soutěže pro letošní rok je společnost

 

O CO SE JEDNÁ

Egovernment The Best 2017 - ICZ  je sbírka nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR.

Snahou magazínu Egovernment je touto cestou shromáždit a prezentovat projekty, které byly (případně právě jsou) v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirativní ostatním. Jednotlivé projekty mezi sebou soutěží dle předem stanovených kritériíí v jednotlivých kategoriích. Vyhlášení výsledků probíhá v Praze v Obecním domě, letos se tak stane 20.11. 2017. Následně je vydána publikace Egovernment The Best, která představuje všechny přihlášené projekty. Ty jsou rovněž prezentovány na těchto webových stránkách.

Pro Vaši inspiraci se můžete podívat na výsledky loňského ročníku, nebo si přímo stáhnout loňskou publikaci Egovernment The Best 2016 - Deloitte.
PŘIHLAŠOVÁNÍ

Přijímání přihlášek (projektů) do soutěže bude zahájeno 11. 9. 2017. Od tohoto okamžiku je možné zasílat vyplněné elektronické formuláře s požadovanými informacemi.

Uzávěrka přihlášek je 20.10. 2017

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ


SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

 Přihlášené projekty jsou vzájemně porovnávány v těchto kategoriích (dle jejich charakteru):

  • centrální projekty (realizované centrálními instutcemi, nebo projekty s celorepublikovým dosahem)
  • krajské projekty
  • městské projekty
  • obecní projekty (obce a MČ)

Jsou tak navzájem porovnávány pouze projekty adekvátního rozsahu a významu.

Cílem této kategorizace je odstranit obavy provozovatelů že jejich menší projekty nemohou uspět vedle velkých celostátních projektů.


KDO MŮŽE PROJEKT PŘIHLÁSIT ?

Přihlásit projekt je možné prostřednictvím elektronického formuláře on-line. V případě doplňujících informací k projektu je možné využít e-mail  egovernment@egovernment.cz nebo přímo poštovní adresu Magazínu Egovernment (Na Zatlance 10, Praha 5). V takových případech je však nutné zřetelně označit názvem přihlášeného projektu, abychom mohli jadnotlivé informace správně propojit.

Projekt může přihlásit jak jeho realizátor (firma), tak jeho provozovatel (úřad).

V případě, že přihlašujícím je realizátor, doporučujeme, aby tak bylo činěno s vědomím provozovatele. 

 


VYHLAŠOVÁNÍ VÝSLEDKŮ - OBECNÍ DŮM

Slavnostní vyhlášení výsledků Egovernment The Best 2017 - ICZ proběhne dne 20. listopadu 2017 v rámci společenského  večera  v Obecním domě v Praze.

 

 


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.