OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

DŮLEŽITÉ TERMÍNY
 
příjem přihlášek 
 PROBÍHÁ
 
uzávěrka přihlášek
15. 11. 2020
 
vyhlášení výsledků
23.11. 2020
 
tisk publikace
16.12. 2020
 
PŘIHLÁSIT PROJEKT

EGOVERNMENT THE BEST 2020

15. ROČNÍK 

připravují

 ​Magazín Egovernment

ve spolupráci s

ICZ

 


PŘIHLÁŠENÉ PROJEKTY

V tuto chvíli jsou přihlášeny následující projekty:

1. SYSTÉMOVÉ ŘÍZENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI S VYUŽITÍM NÁSTROJE CSA.

2. SOUSTAVA DOMOVNÍCH ČOV S TELEMETRICKÝM ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM V OBCI RYBÍ. 

 


 O CO SE JEDNÁ

Egovernment The Best 2020 je soutěžní sbírka nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR.

Snahou magazínu Egovernment je touto cestou shromáždit a prezentovat projekty, které byly (případně právě jsou) v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirativní ostatním. Jednotlivé projekty mezi sebou soutěží  v rámci několika kategorií. Vyhlášení výsledků probíhá v rámci slavnostního večera. Ten bude mít letos, s ohledem na hygienická opatření, specifický průběh. Nicméně  23.11. 2020 výsledky letošního ročníku vyhlasíme.

Následně je vydána publikace Egovernment The Best, která představuje všechny přihlášené projekty. Ty budou rovněž prezentovány na těchto webových stránkách.

Nyní tedy můžete přihlašovat (viz. níže) své projekty, protože pouze tak mohou být otištěny ve sbírce a případně oceněny jako nejzajímavější.


VÝJIMEČNÁ OPATŘENÍ - VÝJIMEČNÉ VYHLÁŠENÍ

S ohledem na hygienickou situaci a z ní vyplývající omezení, nyní zjišťujeme jaká forma vyhlašování výsledků bude nejvhodnější tak, aby ještě působila slavnostně a přitom odpovídala všem nařízením a zákazům. Sledujte proto průběžně tuto stránku, kde budeme informace aktualizovat. Nicméně platí, že své projekty můžete přihlašovat až do 15. 11. 2020 a že 23. 11. 2020 dojde k samotnému vyhlášení výsledků. Letos se toto vyhlašování nebude konat v Obecním domě, ale ve virtuálním prostředí, kterým bude MIMOŘÁDNÉ STUIO EGOVERNMENT. Následně vytiskneme publikace Egovernment The Best 2020 - ICZ.


SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

 Přihlášené projekty jsou vzájemně porovnávány v těchto kategoriích (dle jejich charakteru):

  • centrální projekty (realizované centrálními instutcemi, nebo projekty s celorepublikovým dosahem)
  • krajské projekty
  • městské projekty (města a MČ)
  • obecní projekty (obce)

Jsou tak navzájem porovnávány pouze projekty adekvátního rozsahu a významu.

Cílem této kategorizace je odstranit obavy provozovatelů že jejich menší projekty nemohou uspět vedle velkých celostátních projektů. 


JAK PŘIHLÁSIT PROJEKT?

Svůj projekt (projekt vašeho úřadu) můžete do soutěže přihlásit vyplnění ELEKTRONICKÉHO FORMULÁŘE

Projekt může přihlásit kdokoliv - realizátor, provozovatel, spokojený uživatel... Může se tedy jednat o představitele úřadu či firma, ale rovněž o referenta, který má danou agendu na starosti a považuje projekt za přínosný, občana, kterému projekt pomohl atp. 

Důležité je, že vybíráme pouze z projektů, které BUDOU PŘIHLÁŠENY. To znamená, pokud nezašlete přihlášku, příslušný projekt nebude do publikace zařazem a nemůže soutěžit !!!


PRINCIP 

Princip Egovernment The Best je tedy v tom, že přihlásíte projekt ve Vašem okolí, který směřuje k elektronizaci veřejné správy a který považujete za přínosný.

Projekt je následně zařazen do příslušné kategorie a porovnáván/ hodnecen pouze ve vztahu k projektům obdobného charakteru či velikosti.

VŠECHNY  projekty, které budou přihlášeny, budou prezentovány na webových stránkách Magazínu Egovernment a následně v publikaci Egovernment The Best 2020.

V rámci jednotlivých kategorií budou vyhlášeny vždy tři nejzajímavější projekty.

 

 

 


 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.