OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

EGOVERNMENT THE BEST 2021

16. ROČNÍK 

 ​Magazín Egovernment

ve spolupráci s

ICZ

PŘIPRAVUJE SOUTĚŽNÍ SBÍRKU PROJEKTŮ ELEKTRONIZACE VEŘJNÉ SPRÁVY

 

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE  JAK PŘIHLÁSIT PROJEKT   PRINCIP  INSPIRACE


 

DŮLEŽITÉ TERMÍNY

1.10. 2021

otevření registrace projektů


14. 11. 2021

ukončení přihlášek projektů


22.11. 2021

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ


15.12. 2021

tisk publikace

O CO SE JEDNÁ

Egovernment The Best 2021 je soutěžní sbírka nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR.

Snahou magazínu Egovernment je touto cestou shromáždit a prezentovat projekty, které byly (případně právě jsou) v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirativní ostatním. Jednotlivé projekty mezi sebou soutěží  v rámci několika kategorií. Vyhlášení výsledků probíhá v rámci slavnostního večera který letos proběhne   22.11. 2021 v Praze.

Následně bude vydána publikace Egovernment The Best, která představuje všechny přihlášené projekty. Ty budou rovněž prezentovány na těchto webových stránkách.

Nyní tedy můžete přihlašovat (viz. níže) své projekty, protože pouze tak mohou být otištěny ve sbírce a případně oceněny jako nejzajímavější.


SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

 Přihlášené projekty jsou vzájemně porovnávány v těchto kategoriích (dle jejich charakteru):

  • centrální projekty (realizované centrálními instutcemi, nebo projekty s celorepublikovým dosahem)
  • krajské projekty
  • městské projekty (města a MČ)
  • obecní projekty (obce)

Jsou tak navzájem porovnávány pouze projekty adekvátního rozsahu a významu.

Cílem této kategorizace je odstranit obavy provozovatelů že jejich menší projekty nemohou uspět vedle velkých celostátních projektů. 


JAK PŘIHLÁSIT PROJEKT?

Svůj projekt (projekt vašeho úřadu) můžete do soutěže přihlásit vyplněním  ELEKTRONICKÉHO FORMULÁŘE 

Projekt může přihlásit kdokoliv - realizátor, provozovatel, spokojený uživatel... Může se tedy jednat o představitele úřadu či firma, ale rovněž o referenta, který má danou agendu na starosti a považuje projekt za přínosný, občana, kterému projekt pomohl atp. 

Důležité je, že vybíráme pouze z projektů, které BUDOU PŘIHLÁŠENY. To znamená, pokud nezašlete přihlášku, příslušný projekt nebude do publikace zařazem a nemůže soutěžit !!!


PRINCIP 

Princip Egovernment The Best je tedy v tom, že přihlásíte projekt ve Vašem okolí, který směřuje k elektronizaci veřejné správy a který považujete za přínosný.

Projekt je následně zařazen do příslušné kategorie a porovnáván/ hodnecen pouze ve vztahu k projektům obdobného charakteru či velikosti.

VŠECHNY  projekty, které budou přihlášeny, budou prezentovány na webových stránkách Magazínu Egovernment a následně v publikaci Egovernment The Best 2021.

V rámci jednotlivých kategorií budou vyhlášeny vždy tři nejzajímavější projekty.

 


INSPIRACE
Magazín Egovernment vyhlašuje Egovernment The Best již 16 let. Pro lepší představu jaké projekty jsou přihlašovány doporučujeme nahlédnout do několika posledních ročníků. K dispozici je nejen přehled vítězných, ale vždy i přehled všech přihlášených projeků v daném roce s odkazem na jejich podrobný popis a fotogalerie ze slavnostního vyhlašování.
 
 

PŘIHLÁŠKA

Přihlaste svůj projekt do Egovernment The Best 2021 - PŘIHLÁŠKA PROJEKTU ZDE  


 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.