OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

DŮLEŽITÉ TERMÍNY
 
příjem přihlášek 
 od 30. 8. 2019
 
uzávěrka přihlášek
30.10. 2019
 
vyhlášení výsledků
25.11. 2019
 
tisk publikace
16.12. 2019
 

EGOVERNMENT THE BEST 2019

 ​Magazín Egovernment

ve spolupráci s

ICZ

pořádá 14. ročník soutěže

Egovernment The Best

 


Magazín Egovernment připravuje  již  čtrnáctý ročník soutěže jejímž cílem je především představovat nejzajímavější projekty elektronizace veřejné správy v ČR.

Tradičně s koncem léta Magazín Egovernment otevírá přihlašování do soutěže. Přihlášené projekty budou automaticky zveřejněny na těchto webových stránkách a publikovány v tištěné verzi Egovernment The Best, která vychází po vyhlášení výsledků.  

Jednotlivé projekty jsou porovnávány v rámci  soutěžních kategorií a 25. 11. 2019 budou v Obecním domě v Praze slavnostně vyhlášeni jejich vítězové (za přítomnosti představtelů MV ČR a zástupců veřejné srpávy)

 PŘIHLÁSIT PROJEKT
 
PROJEKTY, KTERÉ JIŽ BYLY PŘIHLÁŠENY NALEZNETE V SEZNAMU

 O CO SE JEDNÁ

Egovernment The Best 2019  je soutěžní sbírka nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR.

Snahou magazínu Egovernment je touto cestou shromáždit a prezentovat projekty, které byly (případně právě jsou) v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirativní ostatním. Jednotlivé projekty mezi sebou soutěží  v rámci několika kategorií. Vyhlášení výsledků probíhá v rámci společenského večera  v Obecním domě v Praze. Letos se tak stane 25.11. 2019.

Následně je vydána publikace Egovernment The Best, která představuje všechny přihlášené projekty. Ty jsou rovněž prezentovány na těchto webových stránkách.

Pro Vaši inspiraci se můžete podívat na výsledky loňského ročníku, nebo si přímo stáhnout loňskou publikaci Egovernment The Best 2018.


 


SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

 Přihlášené projekty jsou vzájemně porovnávány v těchto kategoriích (dle jejich charakteru):

  • centrální projekty (realizované centrálními instutcemi, nebo projekty s celorepublikovým dosahem)
  • krajské projekty
  • městské projekty (města a MČ)
  • obecní projekty (obce)

Jsou tak navzájem porovnávány pouze projekty adekvátního rozsahu a významu.

Cílem této kategorizace je odstranit obavy provozovatelů že jejich menší projekty nemohou uspět vedle velkých celostátních projektů.


JAK PROJEKT PŘIHLÁSIT?

Přihlášku projektu může podat kterákoliv strana, která se na něm podílela (realizátor, tedy firma či provozovatel, tedy úřad). Přihláška může být samozřejmě podána i společně.

K přihlášení stačí vyplnit a odelsat elektronický formulář. Pokud bude potřeba ještě dalších, doplňujících informací nad rámec vyplněných, redakce Magazínu Egovernment Vás bude kontaktovat.

Odeslání přihlášky je nutné realizovat kdykoliv mezi 30.8. 2019 a 30.10. 2019. Přihlášky zaslané po uzávěrce (30.10. 2019), nebudou do soutěže a publikae zahrnuty.

 PŘIHLÁSIT PROJEKT
 


PŘIHLÁŠENÉ PROJEKTY 2019

Do ročníku 2019 jsou zatím přihlášeny tyto projekty:

1. JEDNOTNÝ EKONOMICKÝ SYSTÉM PŘÍSPĚVKOVÝCH ORGANIZACÍ - STATUTÁRNÍ MĚSTO KARVINÁ 

 

 


VYHLAŠOVÁNÍ VÝSLEDKŮ - OBECNÍ DŮM

Slavnostní vyhlášení výsledků Egovernment The Best 2019  proběhne   dne 25. listopadu 2019 v rámci  společenského večera v Obecním domě v Praze.

Na toto, téměř předvánoční setkání významných představitelů elektronizace veřejné správy v ČR jsou automaticky přizváni i zástupci do soutěže přihlášených projektů.

PODÍVEJTE SE, JAKÁ PANOVALA ATMOSFÉRA PŘI LOŇSKÉM VYHLAŠOVÁNÍ VÝSLEDKŮ


 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.