OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


ARCHI-TEKTONICKÉ DOPOLEDNE - PLZEŇ 7. 11. 2019


Místo konání: KÚ Plzeňského kraje, Škroupova 18, Plzeň ( MAPA)

 

 PROGRAM 

 

7.11. 2019

8:30 REGISTRACE

9:30  ARCHITEKTONICKÉ DOPOLEDNE PRO ORP

Magazín Egovernment, spolu s MV ČR a Plzeňským krajem, připravil  speciální diskuzní dopoledne určené především pro zástupce ORP.  Bude se jednat o setkání ORP se zástupci OHA MV ČR a hlavními tématy diskuze budou:

NAP - narodni architektonicky plan

CMS 2.0

architektura připojení ORP k CMS

centrální sdílené služby

open data a veřejná správa

Národní katalog otevřených dat

a řada dalších.

 

12:30 KONEC ARCHITEKTONICKÉHO DOPOLEDNE - OBČERSTVENÍ

 

Navazujeme na první kolo tohoto setkání, které se uskutečnilo v červnu ve Slavkově u Brna (v rámci Roku informatiky) a bylo určeno hlavně ORP z Moravy. Nyní tedy dáváme stejnou příležitost pro diskuzi i českým ORP. Nabízená témata jsou samozřejmě aktualizována s ohledem na současný vývoj. 

 

Celé dopoledne bude  více diskuzní, než prezentační tzn. budeme se snažit odpovědět na co nejvíce Vašich dotazů. Aby se nám to skutečně podařilo, můžete své dotazy zasílat elektronicky přes formulář, který je umístěn níže.   

 REGISTRACE NA SEMINÁŘ 

 


 

DOTAZ

Níže připojeným formulářem můžete již nyní zasílat dotazy na vystupující z řad OHA. Pokud nám tyto své otázky, případně náměty na témata zašlete ještě před seminářem, pomůžete nám jeho obsah připravit skutečně "na míru" a zároveň i správně vybrat konkrétní vystupující. Vaše dotazy se budou zobrazovat ihned po odeslání přímo pod formulářem.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • bude na webu videozáznam z tohoto setkání ?

  2.10.2019 10:05:13 | Petr Brunner

  Na webu Slavkovské akce https://www.egovernment.cz/inpage/2018-215/ jsou prezentace většiny vystupujících, ale bylo by možné pořídit a po akci zveřejnit její videozáznam ?
  Děkuji a zdravím z Rumcajsova Jičína !

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: bude na webu videozáznam z tohoto setkání ?

   2.10.2019 17:13:15 | EG

   Videozáznam z Plzně máme v plánu.

   Odpovědět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.