MISS EGOVERNMENT 2016 - VÝSLEDKYMISS EGOVERNMENT 2016 logo

vítězky Miss Egovernment 2016

V roce 2016 proběhl finálový večer soutěže Miss Egovernment 2016 tradičně jako součást společenského večera konference e-government 20:10.

Tentokrát se tak stalo 6.9. 2016 na zámku Mikulov a porota rozhodla takto:

Miss Egovernment 2016 - Karolína Doskočilová, Česká pošta, s.p., Letovice

1. Vicemiss - Jana Lengálová, Česká pošta, s.p., Obchodní místo, Brno

2. Vicemiss - Michaela Boušková, Česká pošta, s.p., Praha 02


Situace  byla do poslední chvíle napjatá, neboť ještě v úterý dopoledne nad zámkem v Mikulově byly mraky a sprchlo. Spolehli jsme se však na elektronické předpovědní prostředky, dle kterých měl být večer vlahý a příjemný a pódium postavili na nádvoří zámku. Opět jsme si tak mohli vychutnat soutěžení sympatických dam po hvězdnou oblohou s projekcí na zámeckou zeď.

Pro zlepšení nálady nás do 80 let přenesly Děti ráje svými nestárnoucími písněmi, které v současnosti zažívají úspěch ve stejnojmenném muzikálu a hlavně samotné soutěžící svým šarmem, humorem a pohotovostí. Porotě předsedala náměstkyně ministra vnitra pro řízení sekce veřejné správy Mgr. Jana Vildumetzová, spolu s Miss Egovernment 2015 Hanou Pospíšilovou za vydatné podpory náměstka ministra vnitra pro státní službu RNDr. Josefa Postráneckého a zástupců hlavních partnerů konference, společností CISCO a GORDIC a rovněž za podpory organizátora konference Magazínu Egovernment.

Porota nakonec určila, že Miss Egovernment 2016 se stala Karolína Doskočilová z České pošty s.p. Letovice.

Na druhém místě byla vyhlášena Jana Lengálová z České pošty s.p. Brno

a druhou vicemiss se stala Michaela Boušková z České pošty s.p. Praha 2.

Úspěch Jany Lengálové ještě podrthla skutečnost že byla vyhlášena rovněž Miss Sympatie, tedy že kromě poroty si získala také přízeň přítomných diváků.

Tyto výsledky mimo jiné znamenají, že reprezentatky České pošty tentokrát drtivě porazily zástupkyně úřadů veřejné a státní správy. Měla by to tedy být pro příští roky určitá výzva jak pro ministerstva, kraje města tak obce, aby nominovaly své sympatické pracovnice do soutěže.

Zábava po vyhlášení pokračovala romantickou diskotékou na nádvoří pod taktovkou zkušeného DJ Martina Hrdinky, který se tu a tam na pomoc přizval na živo Děti ráje.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting