MISS EGOVERNMENT

soutěž o nejsypatičtější dámu české veřejné správy, kterou pořádá

JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK 

Miss Egovernment 2018

Miss Egovernment 2018 se stala

Veronika Pýchová, MŠMT, Praha

1. Vicemiss - Martina Volfová, Česká pošta, Praha 2

2. Vicemiss - Lucie Boháčová, MÚ Příbor

Miss Sympatie - Markéta Vránová, Pošta Bučovice

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE DOLE NA KONCI STRÁNKY

CO JE MISS EGOVERNMENT

Logo Miss Egovernment 2018
jedná se o soutěž, kterou každoročně (od roku 2009) vyhlašuje magazín Egovernment a která je určena VŠEM sympatickým dámám, které pracují ve veřejné správě. Vzhledem k postupující elektronizaci veřejné správy považujeme všechny pracovníky ve veřejné správě za účastníky e-governmentu (elektronické veřejné správy).

Přihlásit do soutěže se tedy mohly skutečně všechy dámy, které v ní pracují. Může se tedy jednat od referentky, vedoucí odborů, tiskové mluvčí, obsluhu Czech POINTu, pracovnice spisové služby, starostky, tajemnice, náměstkyně ..., které jsou zaměstnány na ministerstvu, Magistrátu, MěÚ, OÚ či v rámci organizace zřizované některým z těchto úřadů, případně na kontaktních místech České pošty nebo Hospodářské komory atp.

Soutěž byla zároveň určitým poděkováním všem, kteří se věnují výkonu elektronické veřejné správy. Zároveň jsme chtěli představit sympatické dámy, neboť převážně ony ve veřejné správě pracují a také trochu navodit příjemnou a zábavnou atmosféru jako poděkování za Vaši práci.

Ročník 2018 byl  jubilejní 10. a zároveň poslední. Veronika Pýchová se stala poslední Miss Egovernment.


FOTOGALERIE

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.