OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MISS EGOVERNMENT

soutěž o nejsypatičtější dámu české veřejné správy, kterou pořádá

CO JE MISS EGOVERNMENT

logo Miss Egovernment 2017jedná se o soutěž, kterou každoročně (od roku 2009) vyhlašuje magazín Egovernment a která je určena VŠEM sympatickým dámám, které pracují ve veřejné správě. Vzhledem k postupující elektronizaci veřejné správy považujeme všechny pracovníky ve veřejné správě za účastníky e-governmentu (elektronické veřejné správy).

Přihlásit do soutěže se tedy mohly skutečně všechy dámy, které v ní pracují. Může se tedy jednat od referentky, vedoucí odborů, tiskové mluvčí, obsluhu Czech POINTu, pracovnice spisové služby, starostky, tajemnice, náměstkyně ..., které jsou zaměstnány na ministerstvu, Magistrátu, MěÚ, OÚ či v rámci organizace zřizované některým z těchto úřadů, případně na kontaktních místech České pošty nebo Hospodářské komory atp.

Soutěž je zároveň určitým poděkováním všem, kteří se věnují výkonu elektronické veřejné správy. Zároveň chceme představit sympatické dámy, neboť převážně ony ve veřejné správě pracují a také trochu navodit příjemnou a zábavnou atmosféru jako poděkování za Vaši práci.

K dispozici PROFILY SOUTĚŽÍCÍCH  pro rok 2017.


SOUTĚŽÍCÍ

vítězky Miss EgovernmentVšechny dámy, které se přihlásí (či jsou přihlášeny) do soutěže se stávají soutěžícími v momentě, kdy s touto přihláškou vyjádří svůj souhlas. Následně budou vyzvány, aby nám poslaly své stručné profily a fotografie, které budou vystaveny na těchto webových stránkách (i dáma, která bude přihlášena svými kolegy, musí vyjádřit souhlas se zařazením do soutěže).

Návštěvníci webu budou moci přidělovat hlasy jednotlivým soutěžícím. Deset soutěžících, které získají největší počet hlasů, postupuje do finále, které proběhne tradičně v rámci slavnostního večera na zámku Mikulov (jako součást konference
e-government 20:10, aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně).
V roce 2016 se společenský večer konal 6.9. 2016.

Soutěžit může jakákoliv dáma, která v rámci ČR vykonává agendu věřejné správy.

Podrobnější informace jsou popsány v PRAVIDLECH soutěže.


JAK SOUTĚŽ PROBÍHÁ ?

Soutěžící dámy posílají své profily, díky kterým na webu magazínu Egovernment sbírají hlasy. To znamená, že návštěvníci tohoto webu mají možnost přidělovat své hlasy jednotlivým dámám. Deset dam, které vždy do konce července nasbírají největší počet hlasů, automaticky postupuje do finálového večera na zámku Mikulov.

Společenský večer na zámku je součástí výroční konference e-government 20:10, aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně. Soutěž Miss Egovernment je jednou z jeho součástí, jejímž cílem je pobavit přítomné a ocenit ty, kteří realizují veřejnou správu v první "linii".

Dámy se zde tradičně v krátkém rozhovoru s moderátorem, představí. Dále mají možnost předvést svoji volnou disciplinu (tanec, zpěv ..) a rovněž jim bývá zadána nějaká "povinná" disciplina, kterou musí zvládnout všechny.

Na vítězky čekají hodnotné ceny, které jim sice nezmění život, ale rozhodně jsou příjemné (v minulých ročnících se jednalo například o zájezd do italského Milána, wellness pobyt v Mikulově, tablet - iPad atp.)
Krom toho podzimní číslo Magazínu Egovernment vždy přináší rozhovory a fotografie prvních tří dam.


SOUTĚŽNÍ CENY

Sympatické dámy soutěží nejen o přízeň publika a poroty, ale rovněž o zajímavé ceny, které věnují partneři soutěže. V minulém ročníku si vítězka odvezla:

  • SEATtablet iPad od společnosti Apple,
  • možnost ubytování v hotelu Galant v Mikulově spojeným s víkendovým wellness pobytem pro dvě osoby,
  • zapůjčení vozu SEAT na víkend a
  • hodnotné ceny od MV ČR.

Obdobně byly obdarovány rovněž dámy na druhé a třetí pozici.

I letos jednáme o tom, aby skladba cen byla podobná.


2016

Představu o tom, jak soutěž probíhá si můžete udělat i na základě loňského ročníku. Na samostatných stránkách jsouk dispozici podrobnější informace a fotografie z volby Miss Egovernment 2016. 


DŮLEŽITÉ TERMÍNY PRO ROČNÍK 2017

1.3.

START PŘIHLÁŠEK

od tohoto okamžiku bude možné zasílat přihlášky (přihlašovat jednotlivé dámy) do soutěže

31.7.

UKONČENÍ HLASOVÁNÍ

k tomuto datu skončÍ hlasování ( a zároveň bude  ukončen příjem přihlášek do soutěže)

7.8.

URČENÍ POŘADÍ - VYHLÁŠENÍ FINALISTEK

na základě obdržených hlasů bude určeno pořadí dam, které postoupily do finále na zámku Mikulov

5.9.

FINÁLE MIKULOV

v rámci společenského večera konference pořádané magazínem Egovernment proběhne na zámku Mikulov finálový soutěžní večer

20.10.

MAGAZÍN EGOVERNMENT

k tomuto datu vychází číslo magazínu Egovernment, které přináší reportáže z konference v Mikulově, soutěžního večera a rozhovory s vítězkami soutěže.

DOPORUČENÍ

  1. čím dříve svoji přihlášku pošlete, tím dříve bude Váš profil publikován na webu, tím více času na získání hlasů

  2. pokud přihlašujete své kolegyně, doporučujeme toto s nimi projednat, aby se svou účastí souhlasily

  3. profilem se rozumí jednoduché - vtipné představení (zájmy, koníčky, vztah k práci, věk ..)

  4. součástí profilu je foto (nejlépe 600x400 px nebo větší). Vhodnější je poslat několik fotografií s možností výběru.

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.