OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

20 LET MAGAZÍNU EGOVERNMENT

 

14. 10. 2020

SLAVNOSTNÍ VEČER  

pod záštitou 

Jana Hamáčka, 1. místopředsedy vlády a ministra vnitra 

a

Ing. Vladimíra Dzurilly

vládního zmocněnce pro IT a digitalizaci

 Vyhlášení výsledků letošní eOSOBNOST EGOVERNMENTU 2020 se, již tradičně, koná v prostorách

Nové budovy Národního muzea v Praze 

PŘEDPROGRAM - PROHLÍDKA MUZEA

Vzhledem k nedávno  dokončené rekonstrukci Národního muzea, si Vám dovolíme nabídnout speciální zážitek před zahájením slavnostního programu. Z Nové budovy Vás provedeme do Staré spojovacím tuneleme a budete si moci prohlédnout zrekonstruované prostory Národního muzea.

ÚČAST NA PROHLÍDCE MUZEA JE JIŽ KAPACITNĚ NAPLNĚNA

 


Pražský filmový orchestr

PROGRAM

19:30 VSTUP - WELCOME DRINK

20:00 SLAVNOSTNÍ PROGRAM - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

o slavnostní atmosféru se postará PRAŽSKÝ FILMOVÝ ORCHESTR pod vedením dirigenta pana Jiřího Korynty

21:50 RAUT

23:00 ZÁVĚR VEČERA

 

VSTUPENKA - pro vstup na večer je nutné se prokázat platnou vstupenkou s čarovým kódem. Tu získají ty osoby, které obdržely POZVÁNKU na večer a na jejím základě se REGISTROVALY. V takovém případě obdržely potvrzení e-mailem.  V případě nejasností nás kontaktujte - tel.: 241412518

VSTUP - vstup do Nové budovy Národního muze na slavnostní večer (včetně předprogramu) je z ulice Wilsonova 2,  (Mapa)

 

 


NOMINOVANÍ 2020

Pro eOSOBNOST EGOVERNMENTU 2020 jsou  nominováni :

  • Jiří Šafránek, vedoucí odboru informačních technologií, Olomoucký kraj
  • Václav Turek, vedoucí odboru informačních a komunikačních technologií, Město Pelhřimov
  • Jiří Kratochvíl, ředitel správy informačních systémů, město Česká lípa
  • Pavel Kadlec, projektový manažer pro projekty eGovernment, odbor evropských projektů, Moravskoslezský kraj
  • Petr Gavlas, ředitel odboru informatiky a zástupce sekce ekonomiky a informatiky, Generální ředitelství cel
  • Alena Bakošová, místostarostka, Přerov nad Labem
  • Jiří Nowák, vedoucí, správní odbor, Statutární město Havířov
  • Petr Koucký, ředitel, odbor IT, Státní ústav pro kontrolu léčiv
  • Pavel Tesař, projektový manažer, odbor eGovernmentu - oddělení strategických informačních systémů, MV ČR
  • Jakub Tichý, informatik, MČ Praha 17
  • Zbyněk Grepl, vedoucí oddělení informatiky, Nové Město na Moravě
  • Roman Vrba, ředitel, odbor eGovernmentu, MV ČR
  • Petr Pavlinec, vedoucí, odbor IT, Kraj Vysočina
  • Tomáš Vašica, vedoucí, odbor IT, Moravskoslezský kraj
  • Renata Golasíková, vedoucí, oddělení elektronického receptu, SÚKL
  • Jakub Tichý, informatik, MČ Praha 17
  • Vladimír Dzurilla, vládní zmocněnec pro IT a digitalizaci
  • Miroslav Tůma, bývalý ředitel, odb. kybernetické bezpečnosti a koordinace ICT, MV ČR
  • Zdeněk Zajíček, prezident, ICT Unie
  • Oldřich Kalina, expert na KIVS, OHA, MV ČR
  • Ivan Bartoš, předseda výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj, PSP ČR
  • Josef Slobodník, radní pro informatiku, MČ Praha 8
  • Pavel Tvrzník, vedoucí odboru informatiky, Liberecký kraj
  • Jaroslav Strouhal, náměstek ministra vnitra pro informační a komunikační technologie
  • Jakub Malačka, místostarosta, město Znojmo
  • Miroslav Rychtařík, vedoucí oddělení informačních systémů, Úřad vlády ČR
  • Tomáš Kroupa, vedoucí oddělení strategie a  standardizace, OHA, MV ČR
  • Ondřej Medovič, vrchní ministerský rada, OHA, MV ČR
  • Jaroslav Čermák, vedoucí oddělení projektů eGovernmentu, OHA, MV ČR
  • Klára Jiráková, projektová koordinátorka, Kraj Vysočina
  • Tomáš Kotyza, ředitel, KÚ Moravskoslezského kraje
  • Michal Kubáň, národní koordinátor otevřených dat, MV ČR
  • Jitka Jičínská, tajemnice, město Kostelec nad Orlicí
  • Michal Bláha, ředitel, Hlídač státu, poradce a propagátor eGovernmentu
  • Pavel Hrabě, metodik OHA, MV ČR
  • Tomáš Šedivec, vrchní ministerský rada, OHA, MV ČR
  • Barbora Kořanová, poslankyně PSP ČR, podvýbor pro e-government
  • Igor Jeřábek, vedoucí, Service Desk, SZR
  • Josef Knotek, vedoucí architektury a analýzy, SZR
  • Tomáš Knížek, člen dozorčí rady, Open-source Aliance
  • Jiří Borej, hlavní architekt, Národní centrum elektronizace zdravotnictví
  • Martin Zeman, ředitel, Národní centrum pro elektronizaci zdravotnictví
  • Petr Kuchař, ředitel, OHA, MV ČR
  • Ladislav Dušek, ředitel, Ústav pro zdravotnické informace a statistiku
  • Robert Králíček, místopředseda podvýboru pro eGovernment, PSP ČR
  • Josef Treml, ředitel, Vyšší odborná škola, střední průmyslová škola a jazyková škola,  Kutná Hora
  • Ludmila Hrachovinová, vedoucí, ekonomický odbor, Jihomoravský kraj
  • Eva Malušková, referent, koncepce a plánování, Jihomoravský kraj
  • Radomír Pavlíček, předseda výboru pro regionální rozvoj, Jihomoravský kraj, starosta, Železná
  • Petra Tesařová, vedoucí, odbor informatiky, MČ Praha 5
  • Michal Boudný, starosta, Slavkov u Brna
  • Miloslav Marčan, vedoucí odb. IT, MPO

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER ZLATÝ PARTNER   ODBORNÝ PARTNER TECHNOLOGICKÝ PARTNER PARTNER
 

  


SLAVNOSTNÍ VEČER V ROCE 2019

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.