PROFILY SOUTĚŽÍCÍCH

HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO.

Dámy postupují do finále v Mikulově v tomto pořadí:

1. Lucie Boháčová

2. Markéta Vránová

3. Sandra Fröhlichová

4. Marcela Ciencialová

5. Žaneta Rafajová

6. Veronika Pýchová

7. Martina Volfová

8. Jana Medvedíková

Níže naleznete profily soutěžících dam v pořadí, v jakém byly do soutěže přihlášeny. Kliknutím na fotografii získáte její větší formát.

Podrobnosti o soutěži naleznete ZDE.


č.1 Bc. Žaneta Rafajová, Dis.

Městský úřad Bohumín

č.1 Žaneta Rafajová

Pocházím z města Bohumína a je mi 36 let.

Jsem společenská, komunikativní, pracovitá, ochotná, empatická, ráda se učím novým věcem.

Od roku 2005 jsem zaměstnancem Městského úřadu v Bohumíně. Po celá léta pracuji na úseku Evidence obyvatel, Czech POINT, kde jsem součástí skvělého týmu lidiček odboru právního a živnostenského.

Žiji pro svou rodinu, obklopuji se jen dobrými a upřímnými lidmi.

Nesnáším faleš a závist.

Své dětství, posléze studentský život jsem prožila duchem rodiny muzikantů a milovníků zvířat, proto bych svůj volný čas nejraději trávila s mikrofonem v ruce a těšila se tleskajícímu davu nebo na procházkách se svým čtyřnohým miláčkem, avšak jej převážně již několik let věnuji svému synovi a jsem tak šťastná máma.


č. 2 Markéta Vránová

č. 2 Markéta VránováPošta Bučovice,

je mi 36 let a žiji v Bučovicích, menším městečku, které mě i dětem nabízí perspektivu v podobě zaměstnání, škol, kroužků, úřadů, kultury i přírody v blízkém okolí, tedy na ideálním místě pro život mladých rodin.

Pracuji jako poštovní doručovatelka, na místní Poště Bučovice, a to již dva roky. Když jsem před dvěmi roky začala jako doručovatelka pracovat, často jsem se setkávala s názory a pozmánkami lidí, že je doručování podřadná práce. S čímž nesouhlasím. Je to práce velmi různorodá, tvárná a zodpovědná. Po dvou letech, mám dojem, že lidé pohled na naši profesi mění a konečně v ní tu dřinu a zodpovědnost vidí.

Pro lidi, věci a události, ve které věřím, bych v životě udělala maximum. Mám ráda poctivou práci a far-play hru. Nemám ráda hrubiánství, křiváctví a lajdáctví. Nechávám se v životě vést motem: "Mýt dračí srdce a hlavu psí..." - neboli přeloženo volně "Nebát se vzlétnout a korygovat to rozumem". Jelikož v čínské mytologii je drak symbolem jedinečného exempláře, který je schopen se jako jedinný i nebes dotknout a pes ztvárňuje pevnou zem, realistu, chladnou hlavu.

A též nedělejte druhým, co byste nechtěli, aby dělali oni Vám... :-)


č. 3 Bc. Sandra Fröhlichová

Sandra FröhlichováMěstský úřad Bystřice pod Hostýnem

Jmenuji se Sandra Fröhlichová, je mi 24 let a pocházím z Bystřice pod Hostýnem. V tomto malebném městečku na Moravě žiji již 18 let a neměnila bych. Jsem patriot našeho města pod Svatým Hostýnem. Do svých 6 let jsem žila v Německu a hodně cestuji. Líbilo se mi všude, ale Česká republika je stejně nejlepší země na světě.


Ve veřejné správě pracuji od 1. července 2015. Nejprve jsem pracovala na úseku vidimace, legalizace a Czech pointu. Roku 2017 mi byla přiřazená pozice referentky na úseku občanských průkazů a cestovních dokladů, kde pracuji doposud. Práce mne moc baví.
Ráda komunikuji a poznávám zajímavé lidi, kteří mě motivují. Mezi mé záliby patří láska ke zvířatům. S přítelem máme chovnou stanici irských teriérů, kteří nás dokonale zabavují. Pokud vše dobře dopadne, letos v létě přivítáme na svět první štěňátka našeho chovného páru. Také ráda relaxuji s knihou v ruce a jako každou ženu mne baví móda, „Shopping“ a „Lifestyle“.


Snažím se stát oběma nohama pevně na zemi, používat kritické myšlení, zachovat si v každé situaci rozvahu a pokoru. Mezi mé životní hodnoty patří fungující rodina a zdraví. Snažím se pravidelně cvičit, jelikož jak praví klasik: ,,Ve zdravém těle, zdravý duch.". Stále ještě mám ideály a jsem optimista. Vždy vidím sklenici : „Do poloviny plnou….“ Mé přijímení mne už z podstaty věci předurčuje k tomu, že jsem veselá. (Pozn. fröhlich znamená v němčině veselý, radostný.)
Štěstí je to, co máme a je to mozaika mnoha malých úspěšných okamžiků, které jsou vykoupené tvrdou prací. Dnešní život totiž postrádá v mnoha směrech důslednost a činy.
Na závěr chci poznamenat své oblíbené motto a tím je: ,,Slova povzbuzují, příklady táhnou.“


č. 4 Marcela Ciencialová

č.4 Marcela CiencialováObecním úřad  Hnojník

Jmenuji se Marcela Ciencialová, je mi 47 let, jsem narozená ve znamení ryby.
Ve veřejné správě pracuji již 11 let. Nyní se zabývám agendou bytového hospodářství na Obecním úřade v Hnojníku, a v nepřítomnosti zastupuji na matrice a CzechPointu.

Jelikož jsem byla téměř dva roky onkologicky nemocná, mezi mé koníčky nyní patří hlavně osvěta a přednášky mladým ženám v oblasti rakoviny prsu.
Jsem aktivním členem ONKO Naděje s.o.p. Karviná.

Miluji procházky, přírodu, s přítelem vyjížďky na motorce. Mám ráda tanec, zpěv, ráda medituji, zajímám se o esoteriku...mám ráda vše, co dokáže člověka pohladit na duši a dodat mu životní sílu.

 


č. 5 Lucie Boháčová

č.5 Lucie BoháčováMÚ Příbor

Jmenuji se Lucie Boháčová a je mi 23 let. Pocházím z města Kopřivnice.


Vystudovala jsem uměleckou školu se zaměřením na design interiéru, kde jsem se naučila schopnosti vlastní prezentace.

Po škole jsem se věnovala především administrativní činnosti. V dubnu 2018 jsem začala pracovat na MÚ v Příboře jako referentka sekretariátu vedení města.Svůj volný čas se snažím využít aktivně. Nejraději trávím čas v přírodě, kde si jdu zaběhat nebo se projít se svým psem. Pokud počasí zrovna nepřeje, nesedím doma, ale navštívím například fitness centrum nebo ochotnické divadlo, kde jsem aktivní členkou.Mou tvrdohlavou a pyšnou povahu kompenzuje ohleduplnost a dobrosrdečnost. Jsem energetická duše, která má ráda společnost. Přirozeně bývám vstřícná a optimistická. Přátelé mě oceňují za to, že jejich smutné chvíle přeměním v radost a smích. Již od dětství jsem zvědavá a miluji dobrodružství, díky kterému získávám nezapomenutelné zážitky, proto jsem se také přihlásila do této soutěže.

 


č. 6 Jana Medvedíková

č.6 Jana MedvedíkováPošta Beroun

je mi 53 let, mezi mé záliby patří rodina, brusle, kolo, různé výlety, jak po ČR tak v zahraničí a také ráda vařím.

Pracuji na České poště a od roku 2009, provozuji i Czech point.

Již v předchozích letech jsem se zůčastnila soutěže Miss Egoverment.

 


 

č. 7 Veronika Pýchová


č. 7 Veronika PýchováPracoviště: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Praha

Jmenuji se Veronika Pýchová, je mi 30 let a pocházím z Prahy. Na Ministerstvu školství pracuji již 8 let, momentálně na sekci IV – Operační programy, kde je mojí hlavní pracovní náplní koordinace a vyřizování připomínek od žadatelů/příjemců.

Už jako malé dítě jsem byla velký živel, který měl energie na rozdávání. Ta mě naštěstí neopustila ani teď. Čerpám z toho zejména v oblasti sportu, kterému věnuji téměř veškerý svůj volný čas. Na vrcholové úrovni hraji plážovou kopanou, reprezentuji v ní Českou republiku. Na vysoké úrovni hraji i fotbal, a to za klub DUKLA Praha. Pokud vyjde čas, věnuji se i dalším sportům, jako je například futsal, badminton, běh, plavání, koloběžka atd…


Zbylý čas, který netrávím na hřišti nebo v práci, věnuji svému příteli, rodině a přátelům.
Jsem společenská, veselá a mám ráda lidi se smyslem pro humor.


Moje životní motto zní: „Věř, běž, dokážeš...“


č. 8 Martina Volfová

č.8 Martina VolfováJmenuji se Martina Volfová a je mi 27 let.
Žiji na Slapech za Prahou, kde je krásná příroda a ideální místo pro mé sportovní aktivity a koníčky.

Od roku 2011 jsem zaměstnancem České pošty na Praze 2 jako klientský pracovník, zástupce vedoucí v pokladně, mentor a garant. Pracuji za všemi druhy přepážek a také v kartování. Vždy jsem měla ráda rozmanitou práci a jsem velmi komunikativní. Nyní mě ale čeká velký krok, protože jsem se v rámci podniku rozhodla přestoupit do kanceláře v Malešicích. Práce s lidmi mi na jednu stranu bude chybět, ale jak se říká, změna je život a člověk by dle mého názoru neměl zůstat na jednom místě příliš dlouho.

Svůj volný čas trávím nejvíce se svým partnerem, rodinou a přáteli. Snažím se žít aktivně. Miluji turistiku, cyklistiku, běh, orientální tance, squash a velmi mě baví cestování, vyjížďky na motorce, plážový volejbal, dance aerobic a kreslení. Pocházím z muzikantské rodiny a neumím si představit svůj život bez poslechu hudby. Když je čas, věnuji se zpěvu a hraní na klávesy.

Jsem energická, mám ráda pohodové lidi se smyslem pro humor a naopak nemám ráda negativní lidi a závist.

Řídím se heslem: "Carpe diem! - Užij dne!"

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting