OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Miss Egovernment 2017MISS EGOVERNMENT 2017 - PROFILY SOUTĚŽÍCÍCH

Na této stránce budou postupně zveřejňovány odkazy na profily jednotlivých dam, které so do soutěže Miss Egovernment 2017 příhlásí. V rámci profilu najdete fotografii a základní představení každé dámy a především hlasovací tlačítko. Jeho prostřednictvím můžete přidělovat své hlasy podle toho, jak je Vám která ze soutěžících sympatická.

Hlasovat můžete i pro více soutěžících (není nijak omezeno).

Hlasování probíhá do 31.7. 2017. Po vyhodnocení bude deset dam, který získají největší počet vašich hlasů pozváno do Mikulova. Zde proběhne dne 5.9. 2017 finále na zámku, které bude součástí konference e-government 20:10.

Podrobné informace o soutěži naleznete ZDE.

Přihláška do soutěže k dispozici ZDE.

Kliknutím na fotografii získáte větší verzi.


Lucie Mahdalováč.1. LUCIE MAHDALOVÁ 

27 let, MÚ Zábřeh

bydlím v Zábřeze, kde jsem také součástí skvělého týmu Odboru vnitřních věcí městského úřadu. Popsala bych se jako společenská, komunikativní, pracovitá, flexibilní, ochotná, empatická, ráda poznávám a učím se nové věci.
 
Ve veřejné správě pracuji 5 let, v současné době na pozici tisková mluvčí. Hlavní náplní mé práce je tolik důležitá komunikace, a to ať už s médii nebo občany prostřednictvím sdělovacích prostředků.
Snažím se město propagovat, podílím se na obsahu městského webu, zpravodaje, sociálních sítí a spolupracuji s různými místními organizacemi. V rámci našeho odboru pořádáme různé akce například Radniční noc, Rozsvícení vánočního stromu apod.    
 
Svou práci považuji také za svůj koníček. Mimo ní mám ale i další záliby, jelikož jsem velmi aktivní člověk. Několik let jsem se věnovala společenskému a latinsko-americkému tanci, dva roky jsem ho také vyučovala na místním DDM Krasohled.
Mou největší zálibou je jednoznačně má rodina, manžel a dvě dcery. Pokud se najde chvilka jen pro mě, miluji knihy o rozvoji osobnosti, cestování, pěší turistiku, dobré jídlo a jako každá správná žena i nakupování.

 


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.