STUDIO EG 

Magazín Egovernment, spolu se svými partnery, připravil speciální formát diskuzí - STUDIO EGOVERNMENT. Reagujeme tak na skutečnost, kdy  s ohledem na určitá omezení, není možné pořádat klasické semináře a konference. I proto jsme se rozhodli pozvat vybrané hosty do televizního studia, k diskuzi na zvolené téma. Do této diskuze měli možnost vstoupit další oslovení odborníci prostřednictvím videokonference. 

PARTNER STUDIA
CISCO
FORTINET
 
GORDIC 2019

KYBERBEZPEČNOST A VEŘEJNÁ SPRÁVA - 24. 6. 2020

záznam diskuze je možné sledovat   

Jak je na tom ČR v oblasti kyberbezpečnosti  porovnání s  okolními zeměmi?

Byla zvýšená míra útoků na zdravotnická zařízení něčím zvláštním?

Má se veřejná správa obávat?

Jaká jsou vhodná opatření?

To jsou jen některé otázky, které budem klást našim hostům. Další můžete položit i vy prostřednictvím FORMULÁŘE na této stránce.

Pozvání do STUDIA EGOVERNMENT přijali:

Vladimír RohelVLADIMÍR ROHEL Milan HabrcetlMILAN HABRCETL

Ondřej ProfantONDŘEJ PROFANT

Horymír ŠímaHORYMÍR ŠÍMA


Ing. Vladimír Rohel, ředitel, sekce bezpečnost, NAKIT

je členem odborné rady pro kyberkriminalitu a kyberbezpečnost, poradního orgánu rektora MU, členem Rady ředitelů AFCEA, členem  Vědecké rady ÚVT. Bývalý ředitel Národního centra kybernetické bezpečnosti (NCKB) či Specialista ICT na Delegaci ČR při NATO, Národní ICT kontakt

 

Ondřej Profant, předseda podvýboru pro e-government, PSP ČR​ 

je členem Stálé komise pro kontrolu činnosti Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, Stálé komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny, Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj  či podvýboru pro obrannou, kybernetickou a bezpečnostní politiku a strategické koncepce ČR . 

 

Milan Habrcetl, bezpečnostní expert, CISCO

Oblasti kybernetické bezpečnosti se věnuje od roku 1998, převážně v pozicích sales manager nebo business development manager. V Ciscu pracuje od února 2016 v rámci Global Security Sales organizace s cílem podpory prodeje celého bezpečnostního portfolia Cisco Security v České Republice a Slovensku.

  

Horymír Šíma, Regional Channel Manager, CEE, FORTINET

Za sebou má již téměř 20 let v ICT oboru a 10 let v oblasti bezpečnosti na pre-sales, obchodních i manažerských pozicích. Z jeho předchozího působení u významných Security dodavatelů v ČR se jednalo například o společnosti Corpus Solutions, Simac Technik ČR, ICZ nebo MHM Computer

    

   

   


  REALIZOVANÁ  STUDIA

   

  KYBERBEZPEČNOST A VEŘEJNÁ SPRÁVA (24. 6.)

  INTERNETOVÉ ÚŘEDNICTVÍ (17. 6. 2020)

  EIDENTITA PRO VŠECHNY (3. 6. 2020)

  COVID 19 - A ČESKO JE DIGITÁLNÍ  (13. 5. 2020)

   

  inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting