STUDIO EG 

Magazín Egovernment, spolu se svými partnery, připravil speciální formát diskuzí - STUDIO EGOVERNMENT. Reagujeme tak na skutečnost, kdy  s ohledem na určitá omezení, není možné pořádat klasické semináře a konference. I proto jsme se rozhodli pozvat vybrané hosty do televizního studia, k diskuzi na zvolené téma. Do této diskuze měli možnost vstoupit další oslovení odborníci prostřednictvím videokonference. 

PARTNER STUDIA
MICROSOFT
software602
 

INTERNETOVÉ ÚŘEDNICTVÍ - ANEB JAK SI POZVAT ÚŘAD K SOBĚ DOMU

Co úředník všechno potřebuje, aby mohl skutečně a plnohodnotně úřadovat z domova?

Co všechno potřebuje občan, aby nemusel z domova a přitom plnohodnotně navštívil úřad?

Co všechno musí udělat zaměstnavatel (úřad), když nechává pracovníka úřadovat z domova?

Pozvání do STUDIA EGOVERNMENT přijali:

Roman VrbaROMAN VRBA Richard KauckýRICHARD KAUCKÝ

Václav KoudeleVÁCLAV KOUDELE


Ing. Roman Vrba, ředitel, odbor eGovernmentu, MV ČR

vystudoval obor geoinformatika se zaměřením na zpracování družicových snímků na VŠB-TU Ostrava. Po absolvování vysoké školy působil na Krajském úřadě Jihomoravského kraje, kde byl správcem geografických informačních systémů. Souběžně přednášel na Mendelově zemědělské univerzitě obor Geoinformatika. Byl členem mezinárodních projektových týmů, které řešily problematiku společného projektu CENTROPEMAP, společný mapový server pro cyklostezky regionu jižní Morava, Trnavský, příhraničních regionů ČR, Slovenska, Rakouska a Maďarska. V současnosti působí jako ředitel eGovernmentu na ministerstvu vnitra. Jeho týmy úspěšně realizovaly projekty: registr smluv, nový portál veřejné správy, Portál občana, kompletní revizi informačního systému datových schránek, a je držitelem Křišťálové lupy za informační systém Registr smluv. Rád běhá, je bývalý horolezec.

 

 Ing. Richard Kaucký, jediný člen představenstva, Software602 a.s.

Žije a pracuje v Praze. Absolvent FEL ČVUT, s manželkou Terezou mají čtyři děti. Jeden ze zakladatelů Software602 a autorů prvního českého textového editoru „T602“.

  

Ing. Václav Koudele, Microsoft

v Microsoftu působí dlouhodobě na pozicích spojených s potřebami a spoluprací s veřejnou správou. Ve vedení ICT Unie je zodpovědný za oblast Cloud computingu. Před příchodem do Microsfotu pracoval 11 let jako vedoucí odboru informatiky Plzeňského kraje a byl jedním z vůdčích člennů KI AKČR.  V rámci kraje se mimo jiné podílel na projektech CamelNet, Outsourcing ICT pro krajské organizace, eBezpečnost, ePusa, Virtuos atd.

 

 

 

 

 

 


REALIZOVANÁ  STUDIA

 

KYBERBEZPEČNOST A VEŘEJNÁ SPRÁVA (24. 6.)

INTERNETOVÉ ÚŘEDNICTVÍ (17. 6. 2020)

EIDENTITA PRO VŠECHNY (3. 6. 2020)

COVID 19 - A ČESKO JE DIGITÁLNÍ  (13. 5. 2020)

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.